Blog

Ranking biurek gamingowych 2022
Ranking biurek gamingowych 2022

Na Twojej liście zakupów znalazło się biurko gamingowe? Szukasz informacji, dzięki którym wybierzesz najlepszy model? Sprawdź nasze porównanie i przekonaj się, że ergonomiczne rozwiązania, mocny stelaż i wymiary dopasowane do Ciebie, wcale nie oznaczają drogiego produktu.

czytaj więcej »
Gdzie kupić biurko gamingowe?
Gdzie kupić biurko gamingowe?

Bez dwóch zdań, biurka gamingowe stanowią podstawowy element wyposażenia każdego stanowiska gracza. Jest ono centralnym punktem, ponieważ to właśnie przy nim odbywają się zaciekłe rozgrywki o skarb dawnych królów czy wyścigi samochodowe. Biurko gamingowe to niejednokrotnie nie tylko miejsce zabawy, ale również strefa pracy. Wielogodzinne przebywanie przed komputerem sprawia, że blat biurka musi być dopasowany do Twoich potrzeb w 100%. Dobrze wiemy, że zakup takich mebli nie jest prosty. Aby ułatwić Ci podejmowanie decyzji, przygotowaliśmy dla Ciebie najważniejsze informacje, o których nie możesz zapomnieć w trakcie swoich poszukiwań.

czytaj więcej »
Jak zrobić biurko gamingowe – czy warto?
Jak zrobić biurko gamingowe – czy warto?

Zastanawiasz się nad zakupem nowego biurka gamingowego? A może chcesz je przygotować samodzielnie? W poniższym artykule przedstawimy Ci najlepsze pomysły i sposoby na jego budowę. Wolisz proste i szybkie rozwiązania? Zajrzyj na naszą stronę i tam, z dostępnych mebli, wybierz idealne biurko gamingowe.

czytaj więcej »
Myszki i klawiatury gamingowe – nowa kategoria produktów od Huzaro.
Myszki i klawiatury gamingowe – nowa kategoria produktów od Huzaro. Dowiedź się więcej o naszych akcesoriach!

Podbiliśmy rynek foteli, podbiliśmy rynek biurek, czas na kolejne wyzwania! Myszki i klawiatury gamingowe stworzyliśmy w oparciu o nasze doświadczenie, a znamy się na… wygodzie gracza. Nowe produkty łączą więc efektywny design z najlepszą ergonomią. Przeczytaj o tym jak nasza doświadczenia gracza przełożyliśmy na akcesoria gamingowe.

czytaj więcej »
Powrót do szkoły? Przygotuj pokój ucznia na rok szkolny!
Powrót do szkoły? Przygotuj pokój ucznia na rok szkolny!

Nauka zdalna, odrabianie lekcji, czytanie lektur, ale też odpoczynek przy ulubionych grach czy serialach. Wszystkie te czynności uczniowie wykonują w swoich pokojach, warto więc zadbać o ich komfort. Wypisaliśmy najważniejsze naszym zdaniem rzeczy, których trzeba dopilnować, aby kolejny rok szkolny kojarzył się przede wszystkim z wygodą.  

czytaj więcej »
Jesteś graczem? Pokaż swoje stanowisko!
Jesteś graczem? Pokaż swoje stanowisko!

Lubisz zrelaksować się przy ulubionej grze w wygodnych warunkach? Twój pokój i Twoje stanowisko to oaza, w której odpoczywasz od obowiązków i całego świata? Szukamy właśnie takich osób! 

czytaj więcej »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium