Rabat na wszystko 10% z kodem EXTRA10 Sprawdź
Meester Group wśród Diamentów Forbesa

Meester Group wśród Diamentów Forbesa

Obecność Meester Group na liście Diamenty Forbesa 2024 potwierdza pozycję lidera branży ecommerce.

Diamenty Forbesa 2024

Diamenty Forbesa to ranking, w którym wyróżnione są najdynamiczniej rozwijające się przedsiębiorstwa, podzielone na 16 województw i 3 kategorie przychodów – od 5 do 50 mln, 50 do 250 mln i powyżej 250 mln. Kryteria znalezienia się na liście to nie tylko wyniki finansowe i wartość majątku, ale także m.in. wiarygodność płatnicza i brak negatywnych zdarzeń prawnych. W rezultacie w zestawieniu znajdują się przedsiębiorstwa o największym potencjalne biznesowym.

Właściciel marki Huzaro w rankingu Diamenty Forbesa 2024

W tegorocznym zestawieniu pionierów biznesu znalazł się Meester Group. Obecność naszej firmy w rankingu Diamenty Forbesa 2024 bez wątpienia świadczy o elastyczności w przystosowaniu się do zmian gospodarczych i spełniania potrzeb szerokiego grona klientów. Dzięki intensywnej działalności na rynkach krajowym i międzynarodowych osiągnęliśmy pozycję lidera branży ecommerce w zaledwie kilka lat

Meester Group nieustannie się rozwija

Jesteśmy dumni z osiągniętego sukcesu i pełni motywacji do dalszego działania – kreowania trendów na rynku i stałego zwiększania standardów obsługi klientów. Ambicją Meester Group jest również pozostanie zaufanym partnerem dla kontrahentów biznesowych.

huzaro blog

Jesteśmy producentem mebli dla wszystkich, którzy gaming mają we krwi. Huzaro to marka, za którą stoją ludzie, którzy w wolnym czasie grają, są graczami i rozumieją graczy. Chcemy razem z Wami realizować naszą pasję i współtworzyć Waszą gamingową przestrzeń. Fotele, biurka gamingowe, peryferia i akcesoria,  czy nasz blog – wszystko robimy dla Was, abyście mogli wyrazić to, kim jesteście.

 

 

Zapisz się do newslettera
Damy Ci znać o nowych wpisach na blogu oraz promocjach i nowościach w sklepie!

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium