Myszki i klawiatury gamingowe – nowa kategoria produktów od Huzaro. Dowiedź się więcej o naszych akcesoriach!

Myszki i klawiatury gamingowe – nowa kategoria produktów od Huzaro.

Ostatnie tygodnie 2021r. to duża premiera w świecie Huzaro. Po miesiącach wytężonej pracy przedstawiamy Wam trzy nowe produkty, z których jesteśmy na maxa dumni – dwie myszki gamingowe z serii Shot – 1.5 oraz 3.0, a także mechaniczną klawiaturę Rocket 4.0. Tworząc peryferia bazowaliśmy na doświadczeniu, które zdobyliśmy przez lata tworzenia mebli oraz lata... grania, bo przecież sami jesteśmy graczami! Na pierwszym miejscu postawiliśmy więc wygodę gracza i ergonomie produktu. Dzięki temu myszki i klawiatura nie tylko świetnie wyglądają (no przecież nie mogliśmy zapomnieć o RGB), ale przede wszystkim są funkcjonalne, wytrzymałe i pozwalają na pełnokrwisty gaming przez wiele godzin.

 Klawiatura Rocket 4.0 dla graczy

Klawiatura mechaniczna Rocket 4.0 – stworzona dla graczy

Klawiatura, która zabiera gracza w kosmos! No może i trochę podkoloryzowaliśmy, ale nazwa nie jest przypadkowa - sprzęt jest naprawdę kosmiczny! Mechaniczna klawiatura z dwustrefowym, w pełni kontrolowanym przez oprogramowanie oświetleniem RGB. Odpowiednią ergonomie pracy i zabawy gwarantuje podstawka na nadgarstki. W zestawie dodatkowe przyciski w czerwieni Huzaro, które w dowolnej chwili możesz zainstalować. To wszystko w cenie 299 zł. Warto? Pewnie, że warto. A to nie wszystko.

Przełączniki w klawiaturze Rocket 4.0

Rocket 4.0 oparty został na przełącznikach Outemu Brown. Outemu to czołowy producent przełączników mechanicznych do klawiatur, dlatego zdecydowaliśmy się na użycie jego technologii. Zastosowane w Rocket 4.0 przełączniki Brown to tzw. przełączniki dotykowe tactille, które łączą zalety przełączników liniowych i dźwiękowo – dotykowych, a więc sprawdzają się zarówno podczas grania jak i do pracy, czy dłuższego pisania. Co to oznacza w praktyce? Rocket 4.0 jest klawiaturą mechaniczną, której przyciski działają bardzo płynnie i wydają z siebie typowy dla mechaników dźwięk, ale w delikatnej, nieprzeszkadzającej wersji. Rozwiązanie to pozwala cieszyć się zaletami klawiatur mechanicznych nawet wtedy, gdy wolimy jak sprzęt pracuje po cichu. Jest więc po prostu … wygodne.

 Myszka shot 1.5 z odbiciem lustrzanym

Myszka gamingowa Shot 1.5 to strzał w dziesiątkę 

Dlatego do oferty wprowadziliśmy aż dwa modele. Pierwszy z nich, Shot 1.5  oparty jest na uniwersalnej, prostej bryle, która dobrze leży w praktycznie każdej dłoni. To gaming w najczystszej postaci – bez udziwnień, bez wynalazków. Liczy się tylko wygoda, precyzja i skuteczność. Podobną filozofię stosujemy projektując fotele i biurka – zawsze na pierwszym miejscu stawiamy komfort podczas użytkowania. Myszka sprawdzi się na każdym polu bitwy i da przewagę nad rywalem wszędzie tam gdzie liczy się refleks i precyzja.

 Shot 1.5 grafika promocyjna

Mimo niewysokiej ceny Shot 1.5 wyposażono w markowe przełączniki Huano Blue Shell i sprawdzony sensor PMW3325. Jakościowe komponenty gryzonia gwarantują wysoką wytrzymałość. Matowa, antypoślizgowa powłoka daje dodatkowy bonus do wyglądu. Zwłaszcza w połączeniu z programowalnym oświetleniem RGB. Mysz działa na wzmocnionym, sznurowanym przewodzie z filtrem ferrytowym. Wszystkie te detale i szczegóły połączone w jednym produkcie sprawiają, że Shot 1.5 wygląda i działa jak myszka ze znacznie wyższych przedziałów cenowych.

Myszka Shot 3.0 top view

Shot 3.0 - niezawodność w każdej rozgrywce

Shot 3.0 to wyższy model w wystrzałowej linii myszek Huzaro. Od spokojniejszego kuzyna różni się przede wszystkim ilością przycisków – tutaj mamy ich dostępnych aż 9 i wszystkie co do jednego (podobnie jak w Shot 1.5) są w pełni programowalne. Myszka posiada sensor PMW3660, który bezbłędnie odwzorowuje nawet najdelikatniejsze ruchy dłoni i nadgarstka. Shot 3.0 obsługuje DPI do aż 12 000, co może się przydać zaawansowanym graczom. Nawet początkujący docenią jednak samego gryziona. Ciężko nie zawiesić na myszce oka, zwłaszcza gdy matowa powłoka współgra z bogatymi efektami oświetlenia RGB.

Shot 3.0 trzymany w dłoni

Dobrze przemyślana konstrukcja myszki pozwoliła pomieścić 4 dodatkowe przyciski w zasięgu kciuka, który w spoczynku zajmuje specjalnie wyprofilowane, wygodne miejsce. Myszka nadaje się więc zarówno do gier z rozbudowanym sterowaniem jak i prostych strzelanek – dodatkowe przyciski nigdy nie przeszkadzają w rozgrywce, a w niektórych sytuacjach dają olbrzymią przewagę nad przeciwnikami. Shot 3.0 podobnie jak Shot 1.5 posiada pamięć ustawień, więc przełączony między komputerami zawsze zapamięta przypisane pod przyciskami akcje, czy zaprogramowane efekty RGB.

 

Nie będziemy ukrywać – sami jesteśmy zachwyceni nowościami. Peryferia to kolejny element układanki, którą dla Was tworzymy. Wygodne stanowisko gamingowe to nasza misja, a Wasza… przyjemność 😊

 

 

huzaro blog

Jesteśmy producentem mebli dla wszystkich, którzy gaming mają we krwi. Huzaro to marka, za którą stoją ludzie, którzy w wolnym czasie grają, są graczami i rozumieją graczy. Chcemy razem z Wami realizować naszą pasję i współtworzyć Waszą gamingową przestrzeń. Fotele, biurka gamingowe, peryferia i akcesoria,  czy nasz blog – wszystko robimy dla Was, abyście mogli wyrazić to, kim jesteście.

 

 

Zapisz się do newslettera
Damy Ci znać o nowych wpisach na blogu oraz promocjach i nowościach w sklepie!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium