Jesteś graczem? Pokaż swoje stanowisko!

Jesteś graczem? Pokaż swoje stanowisko!

Gamingowy pokój to centrum dowodzenia

Jeśli Twój pokój jest dla Ciebie ważnym miejscem i starasz się wyrazić w nim swoją gamingową pasję, to koniecznie podeślij nam fotkę i pochwal się stanowiskiem. Szukamy fanów gier, z którymi moglibyśmy razem promować gamingowe zainteresowania. Chętnie poznamy Was bliżej, więc jeśli robicie niezłe zdjęcia, to koniecznie prześlijcie nam swoje stanowiska, pokoje i każdą przestrzeń w której gracie. Na zdjęciach nie muszą się nawet znajdować nasze produkty, każda gamingowa przestrzeń jest mile widziana!

 

Szansa na współpracę z Huzaro dla najlepszych!

A my? My chętnie nawiążemy współpracę z autorami najlepszych fotek. Promujmy razem gamingowy styl życia i pokażmy, że nasza pasja jest wyjątkowa! Wszystkie szczegóły będziemy ustalać indywidualnie, ale jesteśmy otwarci na kooperację z zarówno mniejszymi jak i większymi twórcami i fanami gamingu.

 

Pochwal się swoim #gamingspace

Zdjęcia możecie wysyłać na marketing@huzaro.pl lub po prostu oznaczać nas na Instagramie. Pamiętajcie o #gamingspace. Postaramy się odpowiadać na każdą wiadomość 😊

huzaro blog

Jesteśmy producentem mebli dla wszystkich, którzy gaming mają we krwi. Huzaro to marka, za którą stoją ludzie, którzy w wolnym czasie grają, są graczami i rozumieją graczy. Chcemy razem z Wami realizować naszą wspólną pasję. Chcemy współtworzyć Waszą gamingową przestrzeń. Nasze fotele gamingowe, nasze biurka gamingowe, czy nasz blog – wszystko robimy dla Was, abyście mogli wyrazić to, kim jesteście. Od graczy dla graczy.

 

 

Zapisz się do newslettera
Damy Ci znać o nowych wpisach na blogu oraz promocjach i nowościach w sklepie!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium