Rabat na wszystko 10% z kodem EXTRA10 Sprawdź
O firmie

O nas

Fotele gamingowe muszą być ładne, oryginalne, dobrej jakości i w przystępnej cenie. Z taką myślą zakładaliśmy Huzaro. Sukces firmy osiągnięty w kilka lat potwierdza, że mieliśmy rację. Od tamtego czasu rozwinęliśmy ofertę o nowe produkty, ale nasza wizja pozostaje bez zmian – dostarczać Wam dobrą jakość w dobrej cenie.

Misja Huzaro

Chcemy, aby klienci czuli się lepiej w swojej prywatnej przestrzeni. Zmieniamy ich pokoje na lepsze. Produkty Huzaro mają wyrażać to kim chce być nasz klient, jego zainteresowania i estetykę.

NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ

Spoczywanie na laurach? To nie dla nas! Wasze pozytywne opinie i dobre wyniki firmy napędzają nas do ciągłego rozwoju. Pracujemy nad nowymi pomysłami, rozwijamy obecne modele i ciągle uczymy się nowych rzeczy. Dzięki temu nasze produkty gamingowe zdobywają fanów na całym świecie, a Huzaro rok po roku podbija kolejne rynki .

DESIGN

Projektując produkty stawiamy na styl i kolory, które nam się po prostu podobają. Wiemy, że to co zachwyca nas, Was też zachwyci. Cały czas myślimy o Waszej wygodzie, a jeśli przy okazji kreujemy nowe trendy, to tylko lepiej. Odważne rozwiązania nie są nam obce, bo ciekawi ludzie zasługują na ciekawe produkty . Lubimy wychodzić poza standardowe rozwiązania.

OFERTA

W naszej ofercie znajdują się ergonomiczne fotele gamingowe, biurka dla graczy i przeznaczone dla nich akcesoria. Gaming mamy we krwi, dlatego cały czas pracujemy nad nowościami. Każdy gracz dąży przecież do perfekcji – my też!

FUNKCJONALNOŚĆ

Równie istotne co wygląd są mechanizmy i rozwiązania, które umilają codzienne użytkowanie. Nasze fotele posiadają specjalną, kubełkową konstrukcję, poduszki lędźwiowe, regulowane podłokietniki i wiele innych, autorskich rozwiązań. Wszystko po to, aby Wasz komfort był na najwyższym poziomie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium