Rabat na wszystko 10% z kodem EXTRA10 Sprawdź
Opcje przeglądania
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.2 Black
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.2 Black
Producent: Huzaro
Cena: 799,00 zł 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.2 RGB
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.2 RGB
Producent: Huzaro
Cena: 839,00 zł 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.2 White
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.2 White
Producent: Huzaro
Cena: 629,00 zł 999,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.5
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 8.5
Producent: Huzaro
Cena: 779,00 zł 1 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 9.1
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 9.1
Producent: Huzaro
Cena: 839,00 zł 1 199,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • nowość
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 9.5
Biurko Elektryczne Huzaro Hero 9.5
Producent: Huzaro
Cena: 1 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biurko elektryczne Huzaro Hero 7.9 Black
Biurko elektryczne Huzaro Hero 7.9 Black
Producent: Huzaro
Cena: 579,00 zł 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biurko elektryczne Huzaro Hero 7.9 White
Biurko elektryczne Huzaro Hero 7.9 White
Producent: Huzaro
Cena: 689,00 zł 699,00 zł
zobacz więcej
Biurko elektryczne Mark Adler Leader 7.4 Black
Biurko elektryczne Mark Adler Leader 7.4 Black
Producent: Mark Adler
Cena: 659,00 zł 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biurko elektryczne Mark Adler Leader 7.4 White
Biurko elektryczne Mark Adler Leader 7.4 White
Producent: Mark Adler
Cena: 649,00 zł 899,00 zł
szt.
zobacz więcej
Biurko elektryczne Mark Adler Leader 7.6 Black
Biurko elektryczne Mark Adler Leader 7.6 Black
Producent: Mark Adler
Cena: 759,00 zł 999,00 zł
szt.
zobacz więcej

Biurka elektryczne

Biurko to jeden z najważniejszych mebli w wielu pomieszczeniach, zarówno w zakładach pracy, jak i w domu. Trudno wyobrazić sobie jakiekolwiek miejsce pracy przed komputerem bez biurka. Czy to pokój dziecka, gabinet do pracy czy biuro, wszędzie potrzebujemy kawałka blatu, na którym możemy postawić komputer. Obecnie dużo czasu spędzamy w pozycji siedzącej, właśnie przed komputerem. Ważne więc, aby takie miejsce wyposażone było w funkcjonalne i wygodne biurko dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb. Świetną alternatywą dla tradycyjnego biurka jest ergonomiczne biurko regulowane elektrycznie.

Znakomita alternatywa dla tradycyjnego biurka – biurko regulowane elektrycznie

Przez wiele lat biurka kojarzyły się jednoznacznie – jako kawałek płyty meblowej, która od stołu różniła się tym, że była przeznaczona dla jednej osoby, a blat niejednokrotnie wzbogacała również szuflada. Głównym materiałem do jego wykonania było oczywiście drewno. Obecne trendy trochę inaczej przedstawiają produkty meblowe. W czasach, kiedy naprawdę wiele godzin dziennie spędzamy siedząc, coraz więcej osób skarży się na bóle kręgosłupa. Coraz popularniejsze stają się biurka elektryczne, czyli z elektryczną regulacją wysokości blatu. Jest to ergonomiczne biurko, które zrewolucjonizowało spojrzenie na meble biurowe.

Biurko regulowane elektrycznie pozwala dostosować wysokość blatu do własnych potrzeb i zmieniać tę wysokość, wymuszając prawidłową postawę ciała bez względu na nasz wzrost. Klasyczne biurka mają blat na podobnej wysokości, co nie dla każdego jest optymalne. Różne budowy ciała wymagają różnej wysokości blatu. Ponadto, przy długim siedzeniu przed komputerem, korzystna dla wygody może okazać się cykliczna zmiana pozycji. Biurko elektryczne możemy regulacją wysokości ustawić do takiego poziomu, by np. przez chwilę przy nim postać. W wielu przypadkach może okazać się to zbawienne dla naszego kręgosłupa. Regulowane biurko sprawia, że jego blat możemy ustawić na różną wysokość, co świetnie sprawdzi się również w firmie, gdy np. z jednego biurka korzysta kilka osób.

Biurka elektryczne – komfort i nowoczesny design

Rzadko zdarza się, abyśmy do pracy biurowej nie potrzebowali biurka. W czasach pracy zdalnej szczególne ważne jest zaopatrzenie się w dobre biurko do naszego mieszkania. Mając dzieci, również nie unikniemy tego tematu, choćby w odniesieniu do przygotowania miejsca do nauki. Biurka elektryczne niosą za sobą szereg niepodważalnych zalet. Komfort jest pierwszą z nich. Bez względu na sposób wykorzystania biurka, chcemy, aby nasz kręgosłup i kręgosłup naszych dzieci znajdował się w prawidłowej pozycji. Spędzając długi czas na siedząco, łatwo nabawić się bólów pleców. Zwiększony zakres regulacji blatu wychodzi naprzeciw tym problemom. Biurko regulowane rewelacyjne sprawdzi się również jako biurko gamingowe. Długie sesje gier, godziny nauki lub 10-godzinny dzień pracy – w każdym przypadku wygodniej jest korzystać z ergonomicznego biurka, które umożliwia ruch, dzięki unikalnym elementom sterującym. Biurko z regulacją wysokości jest wykonane z atrakcyjnej, trwałej płyty MDF o grubości 18 mm. Zapewnia to bezpieczeństwo użytkowania, a także trwałość i stabilność biurka pod dużym naciskiem. Funkcjonalna konstrukcja biurka sprawia, że jest ono niezwykle praktyczne w każdym biurze lub salonie, zarówno jako biurko komputerowe, jak i do pisania. Dzięki tym biurkom elektrycznym uzyskamy wydajność, której potrzebujemy.

Kolejną kwestią jest estetyka wykonania. W porównaniu do tradycyjnych mebli, biurka elektryczne cechuje bardzo nowoczesny design. Kreatywne, modernistyczne biurka elektryczne są nie tylko wyjątkowo solidne i ergonomiczne, ale także bardzo przyjazne dla użytkownika. Biurko podnoszone zapewnia duży zakres regulacji blatu – od 75 cm do nawet 115 cm – co umożliwia znalezienie odpowiedniej pozycji do pracy przez cały dzień. Dzięki wyraźnie ergonomicznemu kształtowi i grubemu, trwałemu blatowi, biurka elektryczne mogą być używane w każdym pomieszczeniu, zarówno w biurze, jak i w pokoju młodzieżowym, a także w salach konferencyjnych i lekcyjnych.

Jak działają biurka regulowane elektrycznie?

Ergonomiczne biurko regulowane elektrycznie wyposażone jest w zamontowany w stelażu podnośnik, który pozwala na regulację wysokości. Panel sterowania elektryczną regulacją wysokości jest bardzo intuicyjny i umożliwia duży zakres sterowania blatem. Ergonomiczne biurko elektryczne pozwala na dłuższe wykonywanie efektywnej pracy, dzięki temu, że możemy zmieniać pozycję. Przy ustawieniu do maksymalnej wysokości możemy przejść z pozycji siedzącej do stojącej. Jest to podejściem wręcz rewolucyjnym, jeśli chodzi o konstrukcję i zastosowanie biurek. Blat biurka jest uniwersalny, sprawdzi się zarówno w pokoju nastolatka, jak i profesjonalnym biurze.

Biurko podnoszone elektryczną regulacją wysokości blatu ma stabilną, metalową konstrukcję, co czyni je trwałym i wytrzymałym. Biurko z elektryczną regulacją wysokości w wielu modelach oferuje uchwyty na słuchawki, specjalne wloty na przewody, jak również uchwyt na napoje. Są to znakomite udogodnienia i unowocześnienia tego mebla. Podnoszone biurko z ruchomym blatem niezwykle dobrze sprawdza się jako biurko gamingowe, ponieważ zawiera wszystko, czego oczekują gracze. Biurko regulowane elektrycznie cechuje ciche i płynne działanie, dzięki czemu może być używane przez każdego pracownika, pozwalając na indywidualną regulację bez zakłócania spokoju kolegów. Panel sterowania biurka elektrycznego jest umieszczony na prostej konstrukcji. Za pomocą zaledwie dwóch przycisków można wybrać pozycję siedzącą lub stojącą, co jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które w ciągu dnia nie chcą pracować w jednym ułożeniu ciała. Wysokowydajny silnik zapewnia płynny ruch, nawet przy dużym obciążeniu (do 80 kg masy całkowitej). Precyzyjne ruchy oznaczają wygodę codziennego użytkowania, a cicha praca napędu nie przeszkadza w żadnych warunkach.

Biurka regulowane elektrycznie – ergonomia pracy, gry, odpoczynku

Biurko elektryczne łączy w sobie zalety ergonomicznej pracy z możliwością pracy na stojąco, siedząco lub w dowolnej pozycji pośredniej. Solidnie wykonany blat ma trwałe wykończenie, które może wytrzymać lata intensywnej eksploatacji. Biurko elektryczne to jeden z najlepszych wynalazków do laptopów, notebooków i tabletów. Nie da się ukryć, że to właśnie przy tych urządzenia spędzamy obecnie mnóstwo czasu, niejednokrotnie najwięcej w ciągu dnia. Niezwykle ważnym jest więc zadbać o siebie, swój kręgosłup, oczy i samopoczucie. Zmiana pozycji, możliwość swobodnej regulacji biurka i wiele innych udogodnień, jakie niesie za sobą użytkowanie nowoczesnych biurek elektrycznych sprawia, że możemy wykonywać daną czynność przy komputerze dłużej bez rosnącego zmęczenia. Któż z nas nie zna uczucia zasiedzenia, kiedy wykonujemy daną pracę przed monitorem, a nasze ciało nie ma już dłużej ochoty i siły na jednostajną pozycję siedzącą? Niezwykle nowatorskim rozwiązaniem jest wówczas podniesienie poziomu biurka i przerzucenie się na jakiś czas na pozycję stojącą. Taka opcja nie zastąpi oczywiście oderwania się od pracy czy gry i wyjścia na spacer, ale jak wiadomo nie zawsze mamy taką możliwość. Biurko elektryczne jest jednak dużym udogodnieniem i ułatwieniem nam tych długich godzin przed laptopem, notebookiem czy tabletem. Podnoszone biurko z regulacją wysokości jest doskonałym uzupełnieniem nowoczesnego stylu życia. Płynnie i cicho pracujący silnik sprawia, że codzienna praca nie wymaga wysiłku, a elegancka konstrukcja sprawia, że łatwo dopasować je do każdego pomieszczenia.

Nieodłączna część wyposażenia domu i firmy – biurko z elektryczną regulacją wysokości

Myśląc o wyposażeniu domu czy też firmy, nie sposób nie zaaranżować miejsca do pracy czy odpoczynku. Przecież gdzieś musimy postawić komputer. Warto wówczas rozważyć biurko z elektryczną regulacją, które możemy swobodnie dostosować do naszych indywidualnych potrzeb. W Huzaro oferujemy biurka elektryczne wysokiej jakości, których nowoczesny, a zarazem uniwersalny, design stworzy spójną całość z pozostałymi meblami. Biurko z regulacją elektryczną to idealne rozwiązanie dla użytkowników, którzy poszukują najbardziej optymalnej opcji dla swojego miejsca pracy. Można je dostosować do potrzeb ciała, co pozwala w każdej chwili przyjąć ergonomicznie poprawną pozycję. Zapewnia to nie tylko prawidłowe krążenie i zapobiega bólom pleców, ale także zwiększa wydajność pracy, dzięki poprawie komfortu i obniżeniu poziomu stresu. Solidne wykonanie, regulacja wysokości, prosty mechanizm działania, cichy silnik, przemyślana konstrukcja i znakomite, profesjonalne wykończenie blatu to tylko niektóre z zalet tego rodzaju biurek. Nie sposób nie wspomnieć właśnie o blacie. Regulacja wysokości pozwala zmienić wysokość blatu. Ten z kolei pokryty jest specjalną powłoką, która imituje włókno węglowe. Funkcjonalność idzie tu więc z parze z trwałością, ergonomia z estetyką. Powłoka Carbon Flex blatu biurka chroni go przed uszkodzeniami, zwiększając trwałość i wytrzymałość, a ponadto pozwala również łatwiej utrzymać blat w czystości.

Świetnym rozwiązaniem w biurkach elektrycznych jest opcja zapamiętywania ustawień biurka. Pozwala ona łatwo powrócić do naszych wcześniejszych opcji i w mgnieniu oka dostosować blat do swoich preferencji. Z łatwością też możemy sprawdzić aktualną wysokość blatu, wyświetloną na panelu LED z dokładnością do 1 cm. Duży blat pozwala pomieścić wszystko, czego potrzebujemy przy pracy lub grze przed komputerem. Dostępne są modele o klasycznym kształcie, jak również z szerszą dostawką, którą możemy zamontować zarówno z lewej, jak z prawej strony. Dzięki temu łatwo dostosujemy biurko do pomieszczenia, w którym chcemy je ustawić. Ten szereg zalet sprawia, że biurko elektryczne jest opcją, którą z pewnością warto rozważyć szukając mebla do pracy lub gry przy komputerze. Ergonomiczny kształt, regulacja wysokości blatu i wiele innych udogodnień zauważalnie zmienią jakość czasu, który spędzamy przed monitorem.

Nowoczesne biurko elektryczne dopasowane do potrzeb użytkownika. Jak dbać o elektryczne biurko?

Nowoczesne biurko elektryczne to nie tylko praktyczne narzędzie w miejscu pracy, ale także inwestycja w komfort i wygodę podczas wykonywania obowiązków biurowych. Zmieścisz tam cały sprzęt i niezbędne akcesoria. Jednak aby cieszyć się jego użytecznością przez wiele lat, istotne jest odpowiednie dbanie o ten mebel. Oto kilka praktycznych wskazówek dotyczących pielęgnacji biurka elektrycznego:

  • Regularne czyszczenie – pamiętaj o regularnym czyszczeniu powierzchni blatu biurka oraz panelu sterowania. Doskonałym rozwiązaniem jest używanie delikatnych detergentów i miękkich szmatek, aby uniknąć zarysowań.
  • Unikaj przeciążeń – biurka elektryczne są zaprojektowane tak, aby podnosić i opuszczać blaty z pewnym obciążeniem. Jednak przeciążenie ich może prowadzić do uszkodzeń mechanicznych. Zadbaj więc, aby nie kłaść na blacie zbyt ciężkich przedmiotów podczas regulacji.
  • Regularna konserwacja – co jakiś czas sprawdź stan mechanizmu elektrycznego i ewentualnie dokręć śruby czy napraw usterki, aby zapewnić ciągłość działania.
  • Ochrona przed wilgocią i uszkodzeniami mechanicznymi – należy chronić biurko przed zalaniem i wilgocią, ponieważ może to prowadzić do korozji lub uszkodzenia elektrycznego. Unikaj także uderzeń i mechanicznych uszkodzeń, które mogą wpłynąć na stabilność i funkcjonalność biurka.

Poprzez regularną pielęgnację i ostrożność w użytkowaniu możesz cieszyć się swoim nowoczesnym biurkiem elektrycznym przez wiele lat, zapewniając sobie wygodę i efektywność w pracy. To szczególnie istotne dla tych, którzy spędzają długie godziny przed ekranem komputera.

Komfortowe biurko elektryczne Huzaro – najlepsze biurko z regulowaną wysokością blatu

Jeśli poszukujesz najwyższej jakości biurka elektrycznego z regulowaną wysokością blatu, to Huzaro oferuje doskonałe rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania pod względem komfortu i funkcjonalności. Najlepsze biurko podnoszone od Huzaro charakteryzuje się solidną konstrukcją i wykonaniem z materiałów najwyższej jakości, co gwarantuje nie tylko estetykę, ale także trwałość i wytrzymałość. Dzięki elektrycznej regulacji wysokości dostosujesz je do swoich indywidualnych potrzeb, zapewniając sobie ergonomiczną pozycję pracy i dzięki temu zadbasz o prawidłową postawę ciała nawet podczas długotrwałego siedzenia.

Panel sterowania biurka elektrycznego Huzaro umożliwia łatwe regulowanie wysokości blatu za pomocą jednego przycisku, co sprawia, że dostosowanie biurka do preferowanej wysokości jest szybkie i wygodne. Dodatkowo, regulowane biurko jest dostępne w kilku wariantach, co pozwala dopasować je do pozostałych mebli w Twoim biurze i nadać pomieszczeniu nowoczesny wygląd.

Meble biurowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Elektryczna regulacja wysokości pozwala z łatwością dopasować wysokość blatu

Coraz więcej czasu spędzamy dziś w pozycji siedzącej przed komputerem. Dlatego ważne jest, aby nasze miejsce pracy było dostosowane do naszych indywidualnych potrzeb i zapewniało nam komfort oraz wygodę użytkowania. Dlatego też meble biurowe z elektryczną regulacją wysokości, takie jak biurka elektryczne, stają się coraz bardziej popularne.

Elektryczna regulacja wysokości blatu umożliwia łatwe dostosowanie biurka do preferowanej wysokości, co pozwala każdemu pracować w pozycji stojącej lub siedzącej, w zależności od potrzeb i preferencji użytkownika. Dzięki temu można uniknąć szkodliwych skutków długotrwałego przebywania w jednej pozycji oraz zadbać o prawidłową postawę ciała.

Wybierając najlepsze biurko elektryczne, warto zwrócić uwagę nie tylko na funkcjonalność, ale także na estetykę wykonania oraz solidną konstrukcję. Meble biurowe Huzaro spełniają te wszystkie kryteria, oferując doskonałą jakość i wygodę użytkowania. Dzięki nim Twoje miejsce pracy stanie się nie tylko funkcjonalne, ale także stylowe i ergonomiczne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium